Vítejte na novém webu plném controllingu

Dobrý den všem zájemcům o moderní controlling !

Jmenuji se Zdeněk Koptík a rozhodl jsem se vytvořit na webu místo, kde by každý čtenář měl najít hodnotné informace týkající se moderního controllingu.

Ke vzniku tohoto projektu mne vedlo poznání, že controlling jako fenomén efektivního finančního řízení, který na tuzemském trhu můžeme pozorovat minimálně posledních 10 – 15 let, není v zásadě nijak propagován a žije si svým autonomním životem uvnitř organismu firem.

A to je myslím velká škoda. Pojďme tento handicap napravit !

Mít komunitní web, kde se každý, kdo se o controlling začíná teprve zajímat nebo se mu již věnuje či může o controllingu jako expert diskutovat, nemusí být vůbec špatný nápad?

Na této webové adrese naleznete již brzy hodnotné tématické informace. Vysvětlíme si, co to vlastně controlling je, jaký je profil správného controllera, jak je controlling obvykle organizován ve strukturách firem, jaké jsou hlavní nástroje controllingu či jak se prostě na práci v controllingu dobře připravit. Anebo také, kolik si může začínají či zkušený controller vydělat peněz a jaké faktory jeho odměnu budou determinovat.

Bude toho ještě více, základní přehled si můžeme udělat podle seznamu témat, která mám zatím v plánu rozvíjet.

Na tuzemském trhu je také naprosté minimum odborné původní tuzemské literatury či tiskových periodik věnujících se výlučně controllingu. HR, účetnictví či další obory naproti tomu jsou zastoupeny v silném měřítku a čtenáři mají z čeho vybírat. Stačí se podívat jenom kousek za hranice třeba k našim německým sousedů a máme inspiraci hned.

Než budou stránky obsahově hotovy, dovolím si Vás nasměrovat na svoji původně využívanou blogovou platformu na idnes, kde lze získat plno tipů a praktických informací z mé praxe pro každého, kdo se snaží najít dobrou práci a nejen to. A tyto vychytávky si můžete vyzkoušet v praxi zrovna také, když se budete zamýšlet nad prací v oblasti controllingu, protože právě tam vznikaly a stále vznikají !

Jako profesionál s 20+ letou praxí mohu nabídnout v oboru controllingu a finančního řízení také osobní konzultace či dohodnout prezentaci, přednášku nebo webinář.

Kontaktovat mne můžete emailem či telefonicky a detaily si již dohodneme.

notebook, smartphone anebo tablet jsou technickou výbavou pro moderní controlling
Laptopy i tablety každý controller miluje

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email